Świetna inwestycja! 42m2 – 2 pokoje + balkon!

NIERUCHOMOŚĆ

Świetna inwestycja! 42m2 – 2 pokoje + balkon!

Rzeszów

379 000 zł

9 043.19 zł/m²

OPIS

Świetna inwestycja! 42m2 – 2 pokoje + balkon!

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 41,91 m², położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym niskim bloku zlokalizowanym w Tyczynie tuż przy granicy Rzeszowa.

Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim – planowane zakończenie budowy IV kwartał 2026.

Atuty inwestycji:
– kameralny, nowoczesny budynek,
– winda,
– garaż podziemny oraz miejsca postojowe zewnętrzne,
– komórki lokatorskie,
– funkcjonalne i dobrze zaprojektowane układy mieszkań,
– duże okna zapewniające naturalne światło,
– estetyczne części wspólne i wewnętrzne atrium,
– spokojne, zielone otoczenie sprzyjające codziennemu komfortowi.

Dostępne są mieszkania o różnych metrażach i układach – od kompaktowych lokali po większe mieszkania rodzinne.

Możliwość zakupu miejsca postojowego oraz komórki lokatorskiej.

  • miejsce postojowe w garażu podziemnym – 39 000 zł
  • miejsce postojowe zewnętrzne – 25 000 zł
  • komórka lokatorska – 5 000 zł/m²

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółów.

Izabela Chrząszcz
Specjalista ds. Nieruchomości
Tel. 663 267 100
E-mail: izabela@stoprocent-nieruchomosci.pl
Stoprocent Nieruchomości
Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
379 000 zł
Cena za m²:
9 043.19 zł/m²
Powierzchnia:
41.91 m²
Pokoje:
2
Piętro:
1
Rok budowy:
2025 r.
Ogrzewanie:
CO własne
Garaż:
Garaż / Miejsce parkingowe / Płatny dodatkowo

LOKALIZACJA

nieruchomości

PODOBNE

NIERUCHOMOŚCI

572 250.15 zł
pokoje: 4 - 76.25 m2
7 504.92 zł/m2
625 650 zł
pokoje: 3 - 64.5 m2
9 700 zł/m2
610 000 zł
pokoje: 3 - 67.47 m2
9 041.06 zł/m2
479 000 zł
pokoje: 4 - 77.02 m2
6 219.16 zł/m2
514 843 zł
pokoje: 4 - 65.17 m2
7 900 zł/m2
555 000 zł
pokoje: 2 - 44.6 m2
12 443.95 zł/m2